Svět na kolejích

TANE Service Pack 1 Hotfix 2

Service Pack 1 Hotfix 2 řeší problém ukládání mapy, které nastalo po instalaci předchozí aktualizaci, takže je vývojáři velmi a vysoce doporučují nainstalovat!

Pokud jste prodělali nějaké mapové problémy s poškozením tento týden (kdy trať nebo připojené Průmyslová zařízení zmizely po uložení), pak záložní kopii vaší trase by měla existovat ve složce záloh vaší místní složky dat.

Tento článek znalostní báze vysvětluje, jak obnovit záložní kopii a vyhnout se ztrátě dat. Samozřejmě doporučujeme také zálohování na místě v případě, že jsou všechna data ztracena v důsledku selhání hardwaru atd.

POZNÁMKA: Poškozené mapy nebudou opraveny touto aktualizací. Budete muset obnovit záložní kopii, aby získala zpět ztracenou práci.


 

Důležité PATCH INFORMACE:

Prosím, vyčkejte na opravu databáze plně dokončena před otevřením Content Manager nebo okno TANE hry. Jakmile oprava bude dokončena, uvidíte spouštěcí okno hry, které obvykle trvá několik minut (to je přestavba shadery, které se změnily na odrazy atd). Pak oprava db trvá ~ 10 minut (v závislosti na hardwaru a velikosti instalovaného obsahu, který může trvat mnohem déle).

Dokud tato db oprava nebude dokončena, pravděpodobně máte prázdné menu nebo problémy poškození dat, které mohou dokonce zůstat prázdná i po opravě db dokončení, nebo restartování Tane.

Leave A Reply